Dufa

DATE
05.12.2014

dufa-logo-sПродукція під торговою маркою düfa вперше надійшла в продаж в 1955 році. Це була шпаклівка, яку виробляла заснована ще в 1947 році в невеликому містечку Бад Кройцнах в Німеччині компанія «Meffert AG Farbwerke». У 1962 році нею був побудований новий завод з виробництва емульсійних фарб. Поступово асортимент продукції, що випускається поповнився алкідними лаками і емалями і до 1975 року випуск лакофарбової продукції став основним бізнесом родини Мефферт.

Бренд düfa широко відомий в усьому світі і заслужено користується популярністю у споживачів. Починаючи з 1991 року, в Європі і Азії були відкриті 14 підприємств для виробництва продукції під цією торговою маркою, серед яких і суперсучасні заводи в Україні і Росії. Але все ж флагманом бренду залишається завод в Острал (Саксонія, ФРН).

Весь асортимент düfa можна охарактеризувати як якісний інноваційний продукт, орієнтований на потреби клієнта, і при цьому зберігає оптимальне співвідношення ціни і якості.

Дисперсійні фарби düfa проводиться без розчинників, про що свідчать знаки LF або ELF на етикетці. Крім того, ряд продукції, в т.ч. водорозчинні лаки і емалі, має знак Blue angel (Блакитний ангел), який присуджується Федеральним відомством з охорони навколишнього середовища Німеччини. Це гарантія екологічності продуктів за стандартом DIN EN ISO 14001.

На додаток до бережного ставлення до навколишнього середовища, з 2012 року було розпочато випуск спеціальних фарб, при виготовленні яких концерн зовсім відмовився від використання пластифікаторів, консервантів і розчинників. Ці нешкідливі для алергіків рецептури були схвалені Фондом дослідження алергії (ECARF) і продуктам був привласнений знак якості ECARF.

www.dufa.com.ua