Quelyd

DATE
05.12.2014

quelyd-logo-sПродукцію Quelyd (Келид) рекомендують один одному і приватним майстрам професіонали у всьому світі. Люди, що роблять ремонт самостійно, передають інформацію про неї з вуст в уста. Потрібен клей для стеклообоев або спец-флізелін клей? Немає кращого фіксуючого складу, ніж Quelyd!

Клейові продукти французького бренду Quelyd із задоволенням купують у всьому світі. Вони відрізняються простотою застосування, потужністю зчеплення, довговічністю отриманого результату. Асортимент виробника допоможе вирішити навіть самі вузькі завдання ремонту. Все це і багато іншого робить клеї «Келид» таким затребуваним у всьому світі!

Історія і особливості клейового бренду Quelyd:
Якість «клейовий» марки перевірено часом. Свою історію підприємство веде з 1922 року. Саме тоді була створена французька фабрика, названа Ato Findley S.A. На досить скромних потужностях вже тоді випускали високоякісні склеювальні склади і суміші для обробки приміщень.

Товар розходився цілком успішно. Фабрика активно розвивалася, але прославив її абсолютно інноваційний продукт - клей Quelyd. Він став найпопулярнішим серед складів виробника і дав нову назву бренду.

Французька фабрика «Келид» дбайливо зберігає традиції і продовжує активно впроваджувати у виробництво нові технології виробництва клейових складів.

www.quelyd.fr