Kronopol

Kronopol

DATE
29.03.2018

kronopol-logo-sKronopol sp. z o.o. це один з найбільших в світі виробників плит і продуктів деревного походження. Швейцарська якість і коріння SWISS KRONO sp. z o.o. - є частиною холдингу Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), світового лідера в області продуктів деревного походження.

Найсучасніші виробничі лінії, в поєднанні з більш столітнім досвідом Групи Krono, дозволяють створювати продукти, які відрізняються найвищими якісними і естетичними параметрами. Актуальна пропозиція містить продукти деревного походження для трьох галузей:

меблевої,
будівельної,
обробної.

Починаючи з виробництва сирих деревостружкових плит, потім плит MDF і OSB, SWISS KRONO sp. z o.o. впровадив одночасно виробництво облагороджених матеріалів, таких як: ламіновані плити, ламінована підлога, настінні панелі, а також елементи постформіна (стільниці). Для забезпечення безперервності виробництва була побудована лінія виробництва клею і синтетичних смол.

З моменту створення SWISS KRONO sp. z o.o. інвестує в розвиток продукції облагороджених продуктів, розвиває парк пресів для ламінування, постформірованія або форматізірованія. Разом з розвитком торгового пропозиції, стали розширюватися канали дистрибуції, як в Польщі, так і на експортних ринках.

www.swisskrono.com/pl