Optima Decor

Optima Decor

DATE
29.03.2018

optima-logo-sКомпанія OPTIMA DECOR виробляє високоякісні пінополістирольні стельові карнизи. Пінополістирол - унікальний матеріал, який дозволяє виготовити практичні, економічні, і дуже прості при монтажі стельові карнизи. Ще одна перевага пінополістирольних карнизів, це можливість використовувати їх в будь-якому приміщенні: в офісі, в квартирі, на дачі. Різноманітність моделей і дизайнів пінополістирольних стельових карнизів допоможе вибрати те, що потрібно саме вашому інтер'єру, то що створить необхідний ефект. Важливо ще й те, що стельові багети з пінополістиролу легко можна комбінувати з іншими елементами декору, наприклад з пінополістирольними стельовими плитами і розетками.

Стельовий плінтус OPTIMA DECOR - відмінно підходить і до стельової плитці, і до штукатурки, і до шпалер, і взагалі до будь-якому покриттю, адже наш стельовий плінтус допоможе приховати зазори між стелею і стіною, додасть акуратності всьому інтер'єру і створить ефект завершеності.

Ми виробляємо сучасні стельові карнизи, які абсолютно безпечні для здоров'я, тому як є екологічно чистими і пожежобезпечними.

Для будівельних матеріалів важливою характеристикою є простота і зручність їх монтажу. В даному випадку вам не будуть потрібні ні спеціальні знання, ні навики, ні складні технології, тому що пінополістирольні багети будь-яка людина зможе наклеїти самостійно. Адже стельові карнизи з пінополістиролу дуже легкі (пінополістирол на 90% складається з повітря), їх можна розрізати звичайним канцелярським ножем, і ви з легкістю підберете потрібний розмір. А для полегшення процесу монтажу стельового багета, ми пропонуємо скористатися спеціальними кутовими елементами або універсальними кутовими елементами до стельових плінтусів. Це дозволить зробити кути приміщення акуратними, без зайвих витрат часу.

В експлуатації пінополістирольні багети дуже зручні, тому що не доставляють ніяких турбот. Ці вироби не схильні до усадки, вони будуть дуже довго служити, їх можна мити, а якщо захочете, можна перефарбувати!

www.optimadecor.com.ua