Marbet

DATE
23.04.2018

marbetd-logo-sМісією Marbet Design є створення стельових плінтусів і карнизів, Розетт і елементів декору на основі авторських проектів, за допомогою яких можна легко надати приміщенню неповторний стиль. Наша продукція - це щось більше, ніж новітні тренди і високу якість. Ми розглядаємо ліпні прикраси як засіб виконання мрій про прекрасних інтер'єрах з індивідуальною душею.

Маючи більш ніж 37-річну історію, компанія Marbet міцно увійшла на польський і зарубіжні ринки. Marbet - підприємство, де працюють захоплені люди, а мета їх діяльності яких полягає у створенні гарних авторських речей. Ми є відомим виробником упаковки з пінополістиролу, яка застосовується для побутової техніки і електроніки, меблів для шведського меблевого концерну, а також елементів оздоблення інтер'єру, які під торговою маркою Marbet Design вже стали візитною карткою компанії.

Новітнім нашим брендом є Marbet Style, що пропонує елегантні авторські колекції меблів. Це черговий доказ того, що Marbet шукає цікаві рішення, нові способи проектування, впровадження авторських технологій і відкриває для себе нові аспекти діяльності, які іноді виходять за рамки основної спеціалізації підприємства.

www.marbetdesign.com